/>
Fortakas 8 700 30 100

4World Optics Patchcord |LC/APC-LC/APC|SX SM|G652D|1m

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 08707
Garantija:
24 mėn. gamintojo garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
0 vnt.
0,98 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

4World Optics Patchcord |LC/APC-LC/APC|SX SM|G652D|1m

4World Optics Patchcord |LC/APC-LC/APC|SX SM|G652D|1m

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti