/>
Fortakas 8 700 30 100

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 470025
Garantija:
Lifetime garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
9 vnt.
9,37 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Ilgis:3
Kabelių instaliacijos tipas:Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas:SC duplex
Kištuko 2 tipas:SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis:10
Papildoma informacija:
  • Suderinamas su daugiamodėmis šviesolaidžių instaliacijomis
  • Aukštas pralaidumas esant dideliems atstumams
  • Sprendimas sumažinantis išlaidas
  • Tinka instaliuoti Gigabit Ethernet tinkluose
  • LSZH
Spalva:Oranžinė
Kiti prekės pavadinimaiGigabyteGA-X99-Ultra Gaming, X99, QuadDDR4-2133, SATAe, SATA3, M.2, RAID, ATX
smartadserver