Fortakas 8 700 30 100

Tinklo kabeliai (UTP,Fibre,Dsl)

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
ASSMANN Display cable 3m bulk beige shielded AWG28 ASSMANN Display cable 3m bulk beige shielded AWG28
AK-310100-030-E 7 2,29 € Į krepšelį
LOGILINK CU0150 LOGILINK - USB 2.0 to micro-USB (90 angled) male, red, 1m LOGILINK CU0150 LOGILINK - USB 2.0 to micro-USB (90 angled) male, red, 1m
CU0150 5 2,29 € Į krepšelį
4WORLD 10321 4World Cable USB 3.0 AM / B Micro USB-C transfer/charging 1.0m white 4WORLD 10321 4World Cable USB 3.0 AM / B Micro USB-C transfer/charging 1.0m white
10321
0
2,29 €
LOGILINK CU0147 LOGILINK - USB 2.0 cable USB-A male to USB-C male, red, 0.3m LOGILINK CU0147 LOGILINK - USB 2.0 cable USB-A male to USB-C male, red, 0.3m
CU0147 8 2,29 € Į krepšelį
4WORLD 10320 4World Cable USB 3.0 AM / B Micro USB-C transfer/charging 1.0m black 4WORLD 10320 4World Cable USB 3.0 AM / B Micro USB-C transfer/charging 1.0m black
10320
0
2,29 €
DELOCK Extension cable SATA 6 Gb/s receptacle straight > SATA plug straight 50cm blue latchtype DELOCK Extension cable SATA 6 Gb/s receptacle straight > SATA plug straight 50cm blue latchtype
84973
0
2,29 €
LOGILINK CQ3055S LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 2m LOGILINK CQ3055S LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 2m
CQ3055S 9 2,29 € Į krepšelį
LOGILINK CQ3058S LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 2m LOGILINK CQ3058S LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 2m
CQ3058S
0
2,29 €
NETRACK BZPAT10UB Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 10m blue NETRACK BZPAT10UB Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 10m blue
BZPAT10UB
0
2,29 €
DELOCK Cable Stereo 3.5 mm 4 pin plug > plug 2 m DELOCK Cable Stereo 3.5 mm 4 pin plug > plug 2 m
83441 14 2,29 € Į krepšelį
QOLTEC 52201 Zippers Qoltec 3.6*300 100szt nylon UV White QOLTEC 52201 Zippers Qoltec 3.6*300 100szt nylon UV White
52201
0
2,29 €
LANBERG CA-USBO-22CU-0010-BL Lanberg cable Premium Quck Charge 3.0 ,USB-C(M)->A(M) 1m Blue LANBERG CA-USBO-22CU-0010-BL Lanberg cable Premium Quck Charge 3.0 ,USB-C(M)->A(M) 1m Blue
CA-USBO-22CU-0010-BL
0
2,29 €
QOLTEC 54285 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m QOLTEC 54285 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
54285 2 2,29 € Į krepšelį
LANBERG CA-USLM-10CU-0030-WH Lanberg cable Lightning(M)->USB-A(M) 3M White LANBERG CA-USLM-10CU-0030-WH Lanberg cable Lightning(M)->USB-A(M) 3M White
CA-USLM-10CU-0030-WH
0
2,29 €
GEMBIRD CC-USB2R-AMmBM-2M-W Gembird Premium rubber Micro-USB charging and data cable, 2m, white GEMBIRD CC-USB2R-AMmBM-2M-W Gembird Premium rubber Micro-USB charging and data cable, 2m, white
CC-USB2R-AMMBM-2M-W
0
2,29 €
LOGILINK CP2082U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine grey 7,5m LOGILINK CP2082U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine grey 7,5m
CP2082U 8 2,29 € Į krepšelį
DELOCK 83653 Delock Extension Cable Power 8 pin EPS male (2 x 4 pin) > 8 pin female 44 cm DELOCK 83653 Delock Extension Cable Power 8 pin EPS male (2 x 4 pin) > 8 pin female 44 cm
83653 2 2,29 € Į krepšelį
QOLTEC 52200 Zippers Qoltec 3.6*300 100szt nylon UV Black QOLTEC 52200 Zippers Qoltec 3.6*300 100szt nylon UV Black
52200 10 2,29 € Į krepšelį
LOGILINK CP2083U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m black LOGILINK CP2083U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m black
CP2083U 10 2,29 € Į krepšelį
LANBERG CA-VGAC-10CC-0018-B+ Lanberg extension cable VGA M/F shielded with ferrite 1.8m black LANBERG CA-VGAC-10CC-0018-B+ Lanberg extension cable VGA M/F shielded with ferrite 1.8m black
CA-VGAC-10CC-0018-B+ 20+ 2,29 € Į krepšelį
WHITENERGY 09969 Whitenergy data and transfer Cable micro USB 2.0 200cm Black WHITENERGY 09969 Whitenergy data and transfer Cable micro USB 2.0 200cm Black
09969 6 2,29 € Į krepšelį
QOLTEC 50487 Qoltec Cable USB 3.1 type C male | USB 2.0 A male | 1m QOLTEC 50487 Qoltec Cable USB 3.1 type C male | USB 2.0 A male | 1m
50487
0
2,29 €
LOGILINK CU0144 LOGILINK - USB-A 2.0 cable to micro-USB male, 1m LOGILINK CU0144 LOGILINK - USB-A 2.0 cable to micro-USB male, 1m
CU0144 10 2,29 € Į krepšelį
LOGILINK CU0142 LOGILINK - USB 2.0 to micro-USB (90 angled) male, 1m LOGILINK CU0142 LOGILINK - USB 2.0 to micro-USB (90 angled) male, 1m
CU0142 5 2,29 € Į krepšelį
INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 5.0m 14ft. Gray RJ-45 Male / RJ-45 Male Snagless Gold-plated contacts Polybag INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 5.0m 14ft. Gray RJ-45 Male / RJ-45 Male Snagless Gold-plated contacts Polybag
319812 20+ 2,29 € Į krepšelį
NATEC NKA-0529 Natec power cord for laptop (MICKEY) 1.8m, blister NATEC NKA-0529 Natec power cord for laptop (MICKEY) 1.8m, blister
NKA-0529 11 2,29 € Į krepšelį
LOGILINK CP2087U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m yellow LOGILINK CP2087U LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m yellow
CP2087U
0
2,29 €
LOGILINK CU0152 LOGILINK - USB-A 2.0 cable to micro-USB male, red, 1m LOGILINK CU0152 LOGILINK - USB-A 2.0 cable to micro-USB male, red, 1m
CU0152
0
2,29 €
NETRACK BZPAT10UR Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 10 m red NETRACK BZPAT10UR Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 10 m red
BZPAT10UR 1 2,29 € Į krepšelį
GEMBIRD CC-USB2S-AMmBM-2M-BG Gembird Premium spiral metal Micro-USB charging and data cable,2m,metallic-grey GEMBIRD CC-USB2S-AMmBM-2M-BG Gembird Premium spiral metal Micro-USB charging and data cable,2m,metallic-grey
CC-USB2S-AMMBM-2M-BG
0
2,29 €