Fortakas 8 700 30 100

Trintuvai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
BLENDER/HR2191/01 PHILIPS BLENDER/HR2191/01 PHILIPS
HR2191/01
0
39,39 €
BLENDER 300W/GREEN DO436BL DOMO BLENDER 300W/GREEN DO436BL DOMO
DO436BL 3 41,95 € Į krepšelį
BLENDER BP4752 VARIO1400XL MAX/70104980 UFESA BLENDER BP4752 VARIO1400XL MAX/70104980 UFESA
70104980 4 43,16 € Į krepšelį
BLENDER/MSM2620B BOSCH BLENDER/MSM2620B BOSCH
MSM2620B 20+ 45,87 € Į krepšelį
PHILIPS Viva ProMix HR2621/90 800W speedtouch, metal bar, plastic interface, xl chopper, whisk, 1l, black PHILIPS Viva ProMix HR2621/90 800W speedtouch, metal bar, plastic interface, xl chopper, whisk, 1l, black
HR2621/90
0
67,40 €
PHILIPS VIVA COLLECTION BLENDER 600W PHILIPS VIVA COLLECTION BLENDER 600W
HR2173/90
0
70,39 €
Philips Viva Collection ProMix Hand Mixer HR2657/90, 800W, SpeedTouch Philips Viva Collection ProMix Hand Mixer HR2657/90, 800W, SpeedTouch
HR2657/90
0
94,37 €
BLENDER 1400W/DO722BL DOMO BLENDER 1400W/DO722BL DOMO
DO722BL 2 94,45 € Į krepšelį
PHILIPS AVANCE COLLECTION BLENDER 2000W PHILIPS AVANCE COLLECTION BLENDER 2000W
HR3868/00
0
435,02 €

Trintuvai (blenderiai) internetu

Kaip išsirinkti trintuvą (blenderį)?

Maisto trintuvai (blenderiai) – tiesiog nepakeičiami virtuvės pagalbininkai, kurie leidžia kur kas greičiau susmulkinti įvairius maisto produktus. Maisto gaminimas tampa kur kas greitesnis ir paprastesnis, todėl eksperimentuoti virtuvėje galima kur kas dažniau. Įvairių siūlomų trintuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, todėl svarbu pagalvoti, koks trintuvas galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Pagalvokite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai padės greičiau išsirinkti tinkamiausią blenderį.

Trintuvų tipai

Galima išskirti du pagrindinius trintuvų tipus – tai stacionarūs arba rankiniai blenderiai. Kuris šių pasirinkimų gali būti palankesnis, tai priklausys tik nuo jūsų pačių lūkesčių. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi stacionarūs ir rankiniai trintuvai?

  • Stacionarūs trintuvai paprastai būna su indu apačioje, todėl galima paprasčiau susmulkinti produktus padažams, sriuboms, tyrėms, ir t.t. Dažniausiai stacionarūs trintuvai yra naudojami susmulkintų produktų trynimui, bet ne produktų smulkinimui.
  • Rankiniai trintuvai yra kompaktiškesni nei stacionarūs, ir skirti smulkinti įvairius maisto produktus. Rankinis blenderis puikiai tinka įvairių kietų produktų smulkinimui, tad jie tikrai gali palengvinti darbą virtuvėje.  Dažniausiai rankiniai trintuvai neturi specialaus indo, o tuomet, jei jis komplekte yra, jį galima pakeisti kitu. Vienu metu galima susmulkinti gana didelį maisto produktų kiekį.

Trintuvų galingumas

Trintuvų (blenderių) galingumas gali būti žymimas dvejopai: vatais (W) arba arklio galiomis (AG). Įrenginio galingumas paprastai parodo, kaip greitai blenderis gali susidoroti su gana kietais produktais ar dideliu maisto produktų kiekiu. Daugumos trintuvų galingumas yra matuojamas vatais, ir tik aukščiausios klasės blenderių galia yra matuojama arklio galiomis. Daugumos trintuvų galia svyruoja nuo 150 iki 2000 vatų. Jei nuspręsite rinktis stacionarų trintuvą, atkreipkite dėmesį į tai, kad jo galia nebūtų mažesnė nei 500 vatų, nes priešingu atveju produktų trynimas gali būti pernelyg sudėtingas (jei galingumas bus mažesnis, blenderis bus tinkamas tik gana minkštų produktų trynimui). Jei nuspręsite rinktis rankinį trintuvą, tokiu atveju jo galia turėtų būti ne mažesnė nei 300 W.

Greičio pakopos

Renkantis tinkamiausią trintuvą svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokios yra jo greičio pakopos. Dauguma trintuvų turi nuo 2 iki 15 greičio pakopų, ir jos reikalingos tam, kad būtų galima smulkinti įvairių rūšių maisto produktus. Kai kurie blenderiai gali turėti greičio pakopas, skirtas tam tikrų rūšių maisto produktų smulkinimui. Be jokios abejonės, tai gerokai palengvina darbą, ir įvairių produktų smulkinimas tampa dar paprastesnis. Kuo aukštesnė bus greičio pakopa, tuo greičiau bus galima susmulkinti tam tikrus kietus produktus, todėl palanku rinktis blenderius, turinčius pakankamai daug greičio pasirinkimų.

Trintuvo indas

Blenderio indas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų: stiklo, pastiko ar polikarbonato. Rinkdamiesi tinkamiausią trintuvą atsižvelkite į tai, iš ko yra pagamintas jo indas, ir šis kriterijus tikrai labai svarbus. Įsitikinkite, kad indas yra tikrai labai patvarus, ir įvertinkite, ar jis gali būti pakeičiamas kitu – kai kurie blenderiai turi tokius indus, vietoj kurių be jokių rūpesčių galima pasirinkti kitus, ir nereikės ieškoti, kur būtų galima įsigyti naują blenderio indą. Aukštos klasės trintuvų indai neretai būna pagaminti iš kopoliesterio ar polikarbonato. Šios medžiagos yra kokybiškos ir ilgaamžės, tad galite nesibaiminti, kad indas gali greitai susibraižyti ar įskilti.

Trintuvų priežiūra

Dažniausiai yra tikimasi, kad blenderių priežiūra bus pakankamai paprasta, todėl pasidomėkite, ar tam tikri trintuvai gali būti plaunami indaplovėje. Galima rasti ir tokių trintuvų, kurie turi savaiminio išsivalymo funkciją, ir tai tikrai labai naudinga, jei trintuvas yra naudojamas gana dažnai. Pasidomėkite, ar yra tokia funkcija, ir rinkitės tokius trintuvus, kurių plovimas būtų tikrai paprastas, ir nepareikalautų pernelyg daug  priežiūros. Jei jus domina trintuvai internetu, tikrai rasite išsamius produkcijos aprašymus, o tuo atveju, jei iškiltų tam tikrų klausimų, paprasčiausiai galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais – jie tikrai mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus.

Trintuvo gamintojas

Šiandien siūlomų trintuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, ir visada galima pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra vertinama palankiausiai. Prekyboje siūlomi Moulinex trintuvai, Philips blenderiai, Bosch blenderiai, ir kita produkcija. Visada galima išsirinkti tokio gamintojo trintuvus, kurie galėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius, todėl susiraskite klientų atsiliepimų bei įvairių gamintojų produktų apžvalgų – tai tikrai padės jums greičiau apsispręsti, koks stacionarus ar rankinis trintuvas galėtų geriausiai pasiteisinti. Taip pat dauguma žmonių turi savo mėgstamus gamintojus, kurių produkciją yra tekę bandyti anksčiau. Taigi, jei palankiai vertinate Bosch produkciją, bosch blenderis tikrai galės puikiai pateisinti jūsų lūkesčius.

Korpusas

Visada yra tikimasi, kad pasirinktas blenderis bus tikrai kokybiškas ir ilgaamžis, todėl svarbu įvertinti ir tai, iš ko yra pagamintas įrenginio korpusas. Jis gali būti pagamintas iš plastiko, aliuminio, nerūdijančio plieno, ir t.t. Nors blenderiai, pagaminti iš aliuminio ar plieno, yra sunkesni už plastikinius, tačiau jie paprastai yra ilgaamžiškesni, ne taip susibraižo, ir yra atsparesni įvairiems pažeidimams. Rinkdamiesi tinkamiausią produktą visada pasidomėkite, iš kojis yra pagamintas, ir tai galės leisti pasirinkti patį tinkamiausią įrenginį.

Įvairūs priedai

Trintuvai gali būti labai funkcionalūs, ir gali turėti įvairių papildomų priedų. Žinoma, itin funkcionalūs trintuvai paprastai yra brangesni, tad visada svarbu pagalvoti apie tai, kokios funkcijos jums yra pačios svarbiausios. Funkcionalūs blenderiai gali labai palengvinti maisto gamybą, tačiau pagalvokite, ar išnaudosite visas siūlomas galimybes, nes priešingu atveju galite paprasčiausiai permokėti už tokias funkcijas, kuriomis paprasčiausiai nesinaudosite.

Kaina

Neretai svarbu ir tai, kokia yra trintuvų kaina. Jei jus domina blenderiai internetu, tokiu atveju palyginti kainas tikrai nebus labai sudėtinga. Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite skirti trintuvui, paprasčiausiai galėsite pasirinkti dominantį kainų intervalą, ir tai padės jums kur kas greičiau susirasti produktus palankiausiomis kainomis. Žinoma, trintuvo kaina neturėtų būti pačiu svarbiausiu kriterijumi, tačiau renkantis tinkamiausius produktus neretai svarbu ir trintuvo kaina. Dažnai tenka pastebėti, kad blenderiai internetu kainuoja kiek pigiau nei kitose pardavimo vietose, todėl tuo atveju, jei jus domina Philips blenderis ar bosch blenderis, galite pasidomėti, kiek konkretus produktas kainuotų skirtingose pardavimo vietose. Tikėtina, kad netrukus susirasite pardavėjus, kurie siūlo įsigyti blenderį pigiau.

Trintuvai internetu

Neretais atvejais nusprendžiama trintuvą pirkti internetu, ir tai gali būti tikrai puikia pasirinkimo galimybe. Jei jus domina blenderiai pigiau, paprasčiausiai pasidomėkite, kiek jus dominantis kotinis smulkintuvas ar stacionarus blenderis kainuotų skirtingose pardavimo vietose. Internetinė paieška pagal raktažodžius philips blenderis internetu, moulinex blenderis, ir t.t. padės jums greitai susirasti pardavėjus, siūlančius prekes pačiomis palankiausiomis kainomis. Internetu išsirinkti ir užsisakyti prekę visada galima pakankamai greitai: čia siūlomi blenderiai paprastai yra rūšiuojami į tam tikras kategorijas, tad ilgai neužtruksite, norėdami išsirinkti tinkamiausią prekę. Užsakymą galėsite pateikti vos per kelias akimirkas, ir tai galėsite padaryti bet kuriuo jums patogiu metu.