Fortakas 8 700 30 100

UPS įrenginiai, baterijos, filtrai ir kiti priedai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
UPS ACC CABLE POWER EXT. 0.6M/3OUTL. EG-PSU3-01 GEMBIRD UPS ACC CABLE POWER EXT. 0.6M/3OUTL. EG-PSU3-01 GEMBIRD
EG-PSU3-01
0
2,61 €
CSB GP12170 battery GP12170 12V/17Ah CSB GP12170 battery GP12170 12V/17Ah
GP12170 1 46,59 € Į krepšelį
VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
LC-MM-SFP 2 77,89 € Į krepšelį
APC Temperature Sensor APC Temperature Sensor
AP9335T 4 79,79 € Į krepšelį
VERTIV Temperature Sensor for PDU VERTIV Temperature Sensor for PDU
SN-T 2 95,93 € Į krepšelį
APC Temperature & Humidity Sensor APC Temperature & Humidity Sensor
AP9335TH 4 125,66 € Į krepšelį
Gigabit Network Card Gigabit Network Card
NETWORK-M2 8 251,05 € Į krepšelį
UPS ACC NET MANAGEMENT CARD/NETWORK-M2 EATON UPS ACC NET MANAGEMENT CARD/NETWORK-M2 EATON
NETWORK-M2 3 253,47 € Į krepšelį
VERTIV Avocent VERTIV Intellislot SNMP WEB Card for Liebert GXT3/GXT4 VERTIV Avocent VERTIV Intellislot SNMP WEB Card for Liebert GXT3/GXT4
IS-UNITY-SNMP 2 276,21 € Į krepšelį
VERTIV INTELLISLOT COMMS CARD VERTIV INTELLISLOT COMMS CARD
RDU101 4 283,83 € Į krepšelį
UPS Network Management Card 2 UPS Network Management Card 2
AP9630 1 301,87 € Į krepšelį