Fortakas 8 700 30 100

VAIZDO, GARSO IR FOTO TECHNIKA

Dar ne taip ir seniai tiesiog matyti vaizdą per televizoriaus ekraną buvo kone prabanga. Šiandien norime, kad vaizdo, garso ir foto technika, į kurią investuojame, savo paskirtį atliktų kokybiškai. Itin sparti technologinė plėtra mus džiugina kone kasdien. Juk niekas prieš dešimtį metų neįsivaizdavo, kad galėsime televiziją stebėti per mobiliuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. O veidrodiniai fotoaparatai atrodė tokia prabanga, kad jais naudotis galėjo tik profesionalūs fotografai. Laimei, vykstant technologinei plėtrai atsiranda vis daugiau kokybiškos technikos už priimtiną kainą. Dabar vaizdo, garso ir foto technika yra prieinama kiekvienam – Fortakas siūlo itin platų tiek televizorių ir jų priedų, tiek ir foto įrangos ir vaizdo kamerų, automobilinės įrangos ir įvairios optikos pasirinkimą. 

Vaizdo, garso ir foto technika

Atrodytų, kad išpopuliarėjus išmaniesiems įrenginiams ir atsiradus skaitmeninei televizijai, televizoriai prarado savo paskirtį. Juk taip paprasta televiziją turėti su savimi, kad ir kur beeitume. Tačiau kokybės ir komforto atžvilgiu televizoriaus greičiausiai ilgai niekas nepakeis. Lyginant su senais kineskopiniais televizoriais, kurie veikė tik su antena, o vaizdo kokybė geriausiu atveju buvo vidutiniška, šiuolaikiniai televizoriai yra itin pažengę. Štai pastaraisiais metais visų pamėgti išmanieji televizoriai gali atstoti ne tik namų kiną, bet kompiuterius. Įmontuoti bevielio ryšio davikliai ir patogi vartotojo sąsaja padeda atrasti dar nematytas televizijos funkcijas. Vartotojų patogumui televizoriuose būna iš anksto įdiegta įvairi programinė įranga – Netflix, Amazon Prime, Youtube, Spotify, Skype ir daugelis kitų. Taigi turint išmanųjį televizorių galima ne tik žiūrėti kino filmus ar televizijos laidas, tačiau ir klausytis muzikos ar peržiūrinėti vaizdo klipus, bendrauti su draugais ir artimaisiais. Mūsų parduotuvėje galite rasite platų patikimiausių gamintojų televizorių pasirinkimą, įvairių priedėlių, antenų, nuotolinių valdymo pultų, stovų ir laikiklių, 3D akinių bei kitų televizorių priedų – visko, ko gali prireikti. Kokybiška vaizdo, garso ir foto technika jūsų laukia ne tik Fortako salonuose. Viską, ko norite, galite  įsigyti ir internetu. Prieš perkant reikalingas specialisto patarimas? Jūsų patogumui konsultacijas teikiame telefonu, elektroniniu paštu ir internetu!

Fotografijos entuziastams ir profesionalams siūlomi įsigyti Canon, Fujifilm, Nikon, Olumpus, Panasonic, Samsung ar Sony skaitmeniniai, greitieji bei veidrodiniai fotoaparatai. Naujovėmis besidomintiems ir aktyviai leidžiantiems laisvalaikį siūlomos  įsigyti vadinamos veiksmo kameros („Action cam“) .  Tai nedidelė, lengvai tvirtinama kamera, kuri fiksuoja tokios aukštos kokybės kadrus, kokie anksčiau buvo įmanomi tik veidrodinio fotoaparato pagalba. Internetinės parduotuvės skiltyje, vaizdo, garso ir foto technika, rasite ir kokybiškų vaizdo kamerų, fotoaparatų objektyvų ir priedų, konverterių, blyksčių, skaitmeninių rėmelių, dėklų, krepšių ir aksesuarų, baterijų, įkroviklių, akumuliatorių, stovų ir kitų įvairių priedų. Taigi rasite viską, ko gali prireikti siekiant užfiksuoti neišdildomus prisiminimus. Fortako internetinėje parduotuvėje taip pat plačiai pateikiamos visų prekių charakteristikos, leidžiančios pirkėjui be papildomos pagalbos išsirinkti pageidaujamą įrangą. Jei vis tik norite išgirsti specialisto nuomonę, prašome kreiptis į Fortako specialistus prekybos salonuose ir internetu.

Norintiems pasimėgauti ne tik vaizdu, tačiau ir aukštos kokybės garsu, siūlome pasidomėti video ir audio aparatūra bei automobiline įranga. Naujos kartos technologijos leidžia išgauti itin aukštos kokybės garsą neišleidžiant tam galybės pinigų. Tiesa, derėtų prisiminti, kad gaunama kokybė nepriklauso vien tik nuo to, kokia vaizdo, garso ir foto technika naudojama. Dažnai didelę įtaką galutinei kokybei sudaro įvairūs priedai – pavyzdžiui, kolonėlės. Tad įsirenginėjant televizorių namuose, vertėtų pagalvoti ir apie kokybišką palydinčią techniką. Taip bus sukuriamas tobulas balansas tarp vaizdo ir garso – kone nuosava kino salė namuose.

Vaizdo, garso ir foto technika internetu pigiau, paprasčiau ir greičiau!