Fortakas 8 700 30 100

Xbox konsolės ir priedai

Xbox konsolė – puikus pirkinys ne tik žaidimų mėgėjams. Žaidimų kompiuteriai per pakankamai neilgą laiką spėjo kur kas viršyti kompiuterinių žaidimų  galimybes, tad šias žaidimų konsoles itin pamėgo kompiuterinių žaidimų entuziastai. Kompanijos Microsoft sukurti žaidimų kompiuteriai Xbox rinkoje žinomi kaip patikimi ir ilgaamžiai, o taip pat suteikiantys neribotas pramogų galimybes. Platus Xbox žaidimų konsolių pasirinkimas laukia jūsų Fortako internetinėje parduotuvėje!

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
WHITENERGY 07854-OEM Whitenergy AC Adapter for Sony PSP Fat/Slim WHITENERGY 07854-OEM Whitenergy AC Adapter for Sony PSP Fat/Slim
07854-OEM
0
1,13 €
NATEC NAG-1390 Genesis MOUSE/KEYBOARD ADAPTER -TIN 200 FOR XONE/PS4/PS3/SWITCH CONSOLE NATEC NAG-1390 Genesis MOUSE/KEYBOARD ADAPTER -TIN 200 FOR XONE/PS4/PS3/SWITCH CONSOLE
NAG-1390
0
26,50 €
MS Xbox Wireless Controller with PC USB-C for PC black MS Xbox Wireless Controller with PC USB-C for PC black
1V8-00015
0
54,56 €

Xbox konsolės ir priedai

Per visą Xbox 360 konsolės gyvavimo laikotarpį buvo išleista net keliolika skirtingų jų versijų. Visos jos skiriasi tam tikrais techniniais parametrais ar aksesuarų komplektacija. Ši konsolė nėra skirta vien tik kompiuteriniams žaidimams – juo galima žiūrėti kino filmus ir įvairias televizijos laidas, gyvus koncertus, klausytis muzikos ir kur kas daugiau. Nors šio modelio žaidimų kompiuteriai nebegaminami, tačiau vis dar išlieka populiarūs tarp technologijų mėgėjų.

Xbox One konsolės – tai Xbox 360 pasekėjos. Prekyboje pirmieji modeliai pasirodė dar 2013-aisiais metais ir yra neabejotinai vadinama „viskas viename“ pramogų centru namams, kuris nepalieka abejingų. Nuo savo pirmtako Xbox One išsiskiria galimybe transliuoti vaizdą į kelis skirtingus ekranus vienu metu bei dalinti („split“) matomą vaizdą į kelias dalis. Taip nebereikia kovoti dėl savo vietos prie žaidimų konsolės – visos įmanomos pramogos pasiekiamos vienu metu. Naujausios Xbox One variacijos pirkėjus sužavi neeiline 4K vaizdo kokybe, kuri įtraukia kaskart naudojantis. Pavyzdžiui, pats naujausias išleistas Xbox One S konsolės modelis išsiskiria ne tik Ultra HD Blu-ray kokybe ir tiesiogine vaizdo transliacija, tačiau ir HDR (High Dynamic Range), net 2 terabaitais vidinės atminties, o taip pat yra net 40% mažesnė konsolė, nei prieš tai gamintos versijos. Žinoma, dydis jokiu būdu neapibrėžia kokybės – mat šios konsolės naudotojai vienbalsiai pripažino, jog geresnė konsolė už Xbox One S dar nebuvo sukurta.

Nusprendus įsigyti vieną iš Xbox žaidimų konsolių, neabejotinai teks apsirūpinti ir valdikliais. Xbox žaidimų konsolių valdikliai būna įvairūs – vairo sistemos lenktynių žaidimams, vairalazdės, bevieliai bei laidiniai valdikliai. Taip pat Xbox iš kitų žaidimų konsolių išsiskiria savo Kinect funkcija. Tai papildomas prietaisas, kuris atpažįsta žmogaus rankų ir kūno judesius bei leidžia jais valdyti konsolę. Būtent šis papildomas valdiklis suteikia galimybę netgi treniruotis Xbox konsolės pagalba! Derėtų prisiminti, kad kai kurie valdikliai gali būti nesuderinami su senesnio modelio konsolėmis, tad prieš juos įsigyjant geriausia pasikonsultuoti su specialistais.

Fortako asortimente gausu ir įvairių Xbox žaidimų konsolių priedų. Tiek internetinėje parduotuvėje, tiek ir prekybos salonuose galima rasti įvairiausių jungties kabelių, valdiklių krovimo stotelių, stovų Kinect valdikliams, pakrovėjų bei ausinių. Patikimos ir kokybiškos žaidimų ausinės – būtinas pirkinys kiekvienam Xbox konsolių savininkui. Jos ne tik suteikia itin geros kokybės garsą, tačiau ir turi įmontuotus mikrofonus, kurių pagalba galima bendrauti su kitais žaidėjais. Jokios kitos ausinės neprilygs gamyklinėms Xbox ausinėms. Jei  norite susikurti išties nepakartojamą pramogų centrą savo namuose – Xbox žaidimų konsolės ir Xbox žaidimų konsolių priedai yra puikus pasirinkimas. Nukelkite save į neribotų galimybių virtualųjį pasaulį su Xbox! Xbox konsolių, valdiklių ir priedų ieškokite visose Fortako prekybos vietose bei internetinėje parduotuvėje. Reikalinga konsultacija? Nuo šiol kreipkitės ir internetu – neabejotinai padėsime išsirinkti!