Fortakas 8 700 30 100

Xbox One konsolės

Renkantis žaidimų kompiuterį, kitaip - konsolę, iškyla tam tikra dilema. Rodosi, jog produktų pavadinimai kone identiški, tačiau kainos skiriasi vos ne šimtu eurų. Fortako internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ne tik Xbox One konsolės, tačiau ir įvairūs jų priedai bei valdikliai. Prieš perkant rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie patars ką išsirinkti ir ko tikėtis, nusprendus įsigyti vieną ar kitą konsolę. 

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
SONY PLAYSTATION 4 SLIM, 500GB SONY PLAYSTATION 4 SLIM, 500GB
0711719407775 1 306,19 € Į krepšelį

Xbox ONE konsolės

Pagrindinis parametras, kuris skiria skirtingas Xbox One konsoles – tai vidinė atmintis. Šiuo metu prekyboje yra tiek 500 gigabaitų, tiek ir 1 terabaito konsolių. Kaip žinoti, ar to pakaks? 500 gigabaitų vidinė atmintis yra pakankamai standartinė Xbox One konsolės variacija. Šios atminties tikrai pakaks visiems. Žinoma, jei planuojama turėti itin plačią žaidimų biblioteką, tokiu atveju geriau rinktis didesnės talpos konsoles. Bet kuriuo atveju derėtų prisiminti, jog vidinė atmintis niekaip neveiks konsolės spartos ar žaidimų kokybės, tad tai neturėtų būti pagrindinis pasirinkimą lemiantis faktorius.

Pagrindinis aspektas renkantis žaidimų konsolę be abejonės yra finansinis. Kol kas yra išleistos dvi skirtingos konsolių versijos – Xbox One ir Xbox One S konsolės. Kuo jos skiriasi? Xbox One S yra naujausias Microsoft kompanijos gaminys. Šios konsolės pasižymi itin aukšta 4K kokybės raiška bei net 40% mažesniu dydžiu nei jų pirmtakas Xbox One. Taip pat specialiai joms yra pritaikyti ir atskiri valdikliai. Jie yra išties panašūs iš ankstesniuosius, tačiau jautriau reaguoja į prisilietimus ir yra kiek ergonomiškesni. Derėtų nepamiršti, kad įprasti Xbox One valdikliai gali neveikti su naujausia Xbox One S konsole! Siekiant patirti maksimalų malonumą naudojantis šiuo technologiniu stebuklu derėtų apsirūpinti originaliais valdikliais ir priedais.

Žvelgiant į Xbox One konsolių asortimentą žvilgsnis neretai krypsta į kainą – kodėl tokių pat parametrų konsolių kainos vis tik skiriasi? Taip nutinka dėl skirtingų komplektacijų („bundles“), kuriuos iš anksto yra paruošę Microsoft. Patys pigiausi konsolių variantai greičiausiai bus be valdiklių, tad jais apsirūpinti reikės papildomai. Taip pat galima įsigyti ir konsoles su valdikliais komplekte – tokiu atveju nereikės daugiau niekuo rūpintis. Kita konsolių komplektacijų kategorija – tai pilnas konsolės paketas kartu su valdikliais ir specialiai Xbox konsolei pritaikytu žaidimu. Šiuo metu fortake galima įsigyti Xbox One konsoles su tokiais žaidimais kaip „Call of Duty“, „Fifa 17“, „Battlefield“ bei „Gears of Wars“. Kai kuriuose komplektuose būna ir Kinect kameros, leidžiančios valdyti konsolę žaidimų metu tiesiog rankų ar kūno judesiais. Žinoma, tai nėra būtinas priedas, tad įsigijus įprastą komplektą vien tik su valdikliais, Kinect priedą įsigyti galima ir vėliau.

Įvairūs Azijos šalių tiekėjai reklamuoja Xbox One konsoles ir siūlo jas bei jų priedus įsigyti itin pigiai. Tačiau tuo susižavėti nederėtų – dažniausiai tai būna tiesiog pigios ir nekokybiškos kopijos, kurios neturi nieko bendro su Microsoft korporacija. Net ir įsigijus originalią Xbox One konsolę kartais norima sutaupyti ir įsigyti kiek pigesnius neoriginalius priedus. Tačiau prisiminkite – pilną funkcionalumą užtikrina tik originalių priedų naudojimas! Tad geriausia įsigyti komplektą, kuriame būtų visi reikalingi priedai. Visa tai, ko gali prireikti, ir dar daugiau rasite Fortako parduotuvėse už geriausią kainą. Tad kam rizikuoti, jei galima rinktis Fortaką?