Fortakas 8 700 30 100

ŽAIDIMAI IR ŽAIDIMŲ ĮRANGA

Kompiuteriniai žaidimai  jau kuris laikas nėra laiko švaistymo būdas. Įvairausi žaidimai atranda kelią tiek į jaunų, tiek ir į vyresnių žaidimų mėgėjų širdis. Suaugusiems jie padeda atsipalaiduoti ir net pasportuoti, o mažiesiems – mokytis žaidžiant. Kompiuteriniai žaidimai ir žaidimų įranga yra labai įvairūs. Į šią kategoriją įeina ir pastaraisiais metais itin išpopuliarėję dronai. Jie patinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Klientų pasirinkimui - Xbox bei Sony gamintojų konsolės ir jų priedai, įvairūs kompiuteriniai žaidimai, valdikliai, aksesuarai bei dronai, pritaikyti tiek mėgėjiškam, tiek ir profesionaliam naudojimui. Visas siūlomas prekes galima įsigyti ne tik Fortako salonuose, bet ir internetu – tam prireiks vos poros pelės paspaudimų. 

Žaidimai ir žaidimų įranga

Žaidimai ir žaidimų įranga yra nuolat atnaujinama, siekiant kuo labiau patenkinti pirkėjų poreikius. Negana to, kad yra nuolat išleidžiami ir atnaujinami valdymo pulteliai, tačiau, pavyzdžiui, lenktyninių žaidimų mėgėjams siūloma mėgstamus žaidimus žaisti žymiai patogiau. Įsigyti pavarų dėžes, vairus, pedalus ir kitus priedus, skirtus būtent lenktyniniams žaidimams galite ir Fortake. Xbox konsolių naudotojams turimos žaidimų konsolės funkcionalumą praturtinti siūlome Xbox Kinect priedu. Šio priedo pagalba daugybę žaidimų galima valdyti tiesiog judesiu. Nepriklausomai nuo to, kokį žaidimą pasirinksite – golfą, boksą, futbolą ar šokius – prie žaidimo su valdymo pulteliu grįžti greičiausiai nesinorės. Žaidimai su Xbox Kinect yra ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas vienam, tačiau ir draugų ar šeimos rate. Šis priedas yra ir puiki pagalba norintiems sulieknėti – specialios programos ir judesio žaidimai padės ne tik praleisti laiką, bet ir padailinti kūno linijas.

Fortako asortimente esantys žaidimai ir žaidimų įranga gali tapti puikia dovana žaidimų mėgėjams tiek gimtadienio, tiek ir kitų švenčių proga. Bijote, kad  atžalos užsisėdės namuose, žaisdamos kompiuterinius žaidimus? Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti droną. Tai bus ne tik puiki pramoga, tačiau ir būdas žaisti gryname ore. Manote, kad tai įdomu tik vaikams? Tikrai ne! Dronais mėgaujasi ir suaugusieji, todėl tai gali tapti puikiu visos šeimos laisvalaikio praleidimo būdu. Svarstant, kokį droną įsigyti, derėtų pradėti nuo pigių modelių. Nors jų valdymo atstumas nėra didelis, tačiau jie yra puikiai pritaikyti norintiems išmokti radijo bangomis valdyti droną. Juk būtų apmaudu įsigyti kelis šimtus eurų kainuojantį įrenginį, ir, pervertinus savo jėgas, sugadinti per pirmą pasiskraidymą. Žinoma, papildomų dronų detalių taip pat galima įsigyti, tačiau ne visos jos yra lengvai pakeičiamos – atsargumas naudojant vistiek yra reikalingas. Vėliau, išmokus naudotis paprasto modelio dronu, galima įsigyti ir galingesnį, naujesnį modelį. Dronai turi daug skirtingų specifikacijų – nuo valdymo atstumo, baterijos gyvavimo laiko, keliamosios galios, maksimalaus svorio, iki galimybės filmuoti ar fotografuoti. Pigesniuose pradedančiųjų klasės dronuose gali ir nebūti įmontuotos kameros, tačiau jei tokia yra, nuotraukų kokybė nebus aukšta. HD kokybės nuotraukas fiksuojančios bei aukštos kokybės vaizdo medžiagą įrašančios kameros būna įmontuotos gerokai brangesniuose, profesionalams skirtuose dronuose. Taip pat galima įsigyti ir profesionalių dronų be filmavimo kameros – jie bus pigesni, o taip pat ant jų bus galima sumontuoti savo turimą veiksmo (action) kamerą.

Taigi, žaidimai ir žaidimų įranga yra skirti ne tik jaunimui. Sau priimtiną pasirinkimą Fortako siūlomame asortimente atras kiekvienas. Visas prekes galite įsigyti tiek Fortako prekybos salonuose, tiek ir internetu. Turite papildomų klausimų? Maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojus Fortako darbo metu – ne tik gyvai, bet ir internetu.

Kiekvieno kliento poreikius atitinkantys žaidimai ir žaidimų įranga laukiaj ūsų Fortake.