Fortakas 8 700 30 100

Žaidimų konsolės

Kartais norisi atsipalaiduoti. Vienas populiariausių būdų tai padaryti šiais laikais yra kompiuteriniai žaidimai. Žaisti galima asmeniniuose kompiuteriuose, planšetėse ir net telefonuose, tačiau žaidimų konsolės pritaikytos būtent žaidimams ir tai neabejotinai bene patogiausias daiktas žaisti kompiuterinius žaidimus.
Turime tiek senosios kartos konsoles (Xbox 360, PlayStation 3, PSP), tiek pačias naujausias, visiems šiuolaikiniams žaidimams pritaikytas ir itin galingas konsoles (Xbox One, PlayStation 4, PS VITA ir kt.). Jeigu esate mėgėjas pajudėti, rekomenduojame įsigyti Wii konsolę arba vieną iš Xbox kartu su Kinect priedu.
Dažnai keliaujate, tačiau vis tiek norite žaisti žaidimus konsolėje? Nintendo arba Sony nešiojamos konsolės puikiai jums tiks. Tiesa, Nintendo konsoles labiau rekomenduojame pirkti vaikams, o Sony įrenginiai skirti labiau rimtiems žaidėjams.
Esate retro žaidimų fanas? Kompanija OverMax jums turėtų patikti – jų gaminiai pritaikyti būtent seniesiems, retro stiliaus žaidimams, kurių kai kurie, ko gero, pasiilgo.
Kuo konsolės pranašesnės už kompiuterius?

  • Didelė žaidimų dalis yra sukurtos tik konsolėms;
  • Žaidimai vienai konsolei yra kuriami ilgus metus, tuo tarpu kompiuterį tektų keisti dažniau;
  • Konsole galima žaisti tiesiog sėdint ant sofos;
  • Galybė priedų, padidinančių žaidimų galimybes (Kinect, įvairūs vairai ir t.t.).

Jau turite žaidimų kompiuterį? Žaidimų konsolė nepamaišys ir tokiu atveju – galite įsigyti nešiojamąją konsolę (pvz. PS Vita) ir žaidimais džiaugtis kelionių metu, galite įsigyti Wii ir žaisti su draugais vakarėlių metu ir t.t. Panaudojimų konsolėms galima rasti visada!